lambert anakart

Lambert lx 24 fi anakart

Lambert lx 24 fi model kombi anakart arızaları hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar.

Kombi Ana kartı en pahalı parçaların başında gelir. Çoğu zaman can sıkıcı olan Lambert Anakart arızası kullanıcının canını sıkar. Sizlere bu konuda profesyonel hizmet veren firmamız artık bu can sıkıcı kart arızaları için tamir imkanı sunuyor. Bununla da kalmıyor sıfır bir kart satın almış gibi 1 yıl garanti veriyor.

lambert arızaları

Lambert markası olsun, diğer kombi markaları olsun yetkili teknik servis kart tamiri yapmaz. Eğer kart arızalı ise yenisi ile değişimini yapar. Biz özel lambert kombi servisi müşterilerine daha cazip fiyatlar ile lambert kart tamiri hizmeti getiriyoruz.

Şunu özellikle burada belirtmek istiyorum. Lambert lx 24 fi ana kart arızası için tamir yaptırmak ile sıfır arasında hiç bir fark yoktur. Çünkü arızalı kartlar test cihazlarına bağlanarak muhtemel arızalı parça değişimleri yapılır ve yine arızalanması muhtemel parçalarında değişimi gerçekleştirilir. Bu yüzden de kullanıcıya sanki sıfır bir kart satın almış gibi 1 yıl garanti verilmektedir.  Yani sıfır takılan kart dahi 1 yıl garantilidir. O yüzden tamiri yapılan kart fiyat cazibesi ile daha mantıklı olacaktır.

Sadece Lambert lx 24 fi modeli için değil tüm lambert modelleri anakart arızası tamiri yapılmaktadır.

Not: Biz İstanbul Avrupa yakası özel kombi servisi olarak şehir dışından gelen kart tamiri taleplerinize kargo gönderimi ile çözüm üretiyoruz.

One thought on “Lambert lx 24 fi anakart

  1. Merhaba kombiyi 45 e getiriyorum calisiyo ama gosterge tekrar 35 dusuyo isi hep 35 de gibi duruyo ne yapmaliyim

    1. Cihazınıza önce bir bakım yaptırmanızı öneririm. Kalorifer dönüş filtresi gözenekleri dolmuş olabilir. Bu yüzden de cihaz 45 e kadar hızlı yükseliyor ve ısıyı yakalayınca kapatıyor. Yani daha sıcaklık tesisata yayılmadan kombi içerisinde ısı yükseliyor.

  2. slm ustam kolay gelsin lamberk lx fi 24 kombim bu sabah hata verdi su ısıtmıyor SUREKLİ EKRANDA A1 yazılı servisi çağırdım ana kart gitmiş diyor ne yapmalıyım

  3. Memrhabalar, kombi su sıcaklığını 35 dereceye ayarlamama rağmen 60 dereceye kadar su ısıtıyor. Nasıl çözüm üretebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir